Lezita

Lezita

Abalıoğlu’nun yem sektöründeki 50 yıllık tecrübesinden aldığı güçle, Türkiye’nin en önemli piliç eti üreticilerinden biri olarak faaliyet gösteren Lezita; piliç eti pazarının ve ileri işlenmiş yenilikçi ürünler pazarının en önemli oyuncularından biridir.

İzmir-Kemalpaşa’da, toplam 100.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en modern et entegre tesisinde piliç eti ve ileri işlenmiş et üretimi yapan Lezita, saatte yaklaşık 25.500, günde ise yaklaşık 450.000 adet üzerinde piliç işleme kapasitesine sahiptir.

2006 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektöründe en çok tercih edilen ve sevilen markalardan biri haline gelen Lezita, güçlü satış ağı sayesinde tüm Türkiye’deki ulusal ve yerel zincir mağazalarda, toplu tüketim ve perakende kanallarında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

Ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden ve yaklaşık 3.500 kişiye iş olanağı sağlayan Lezita, yenilikçi atılımları ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektörünün en beğenilen şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

Bu Sayfayı Paylaşmak ister misiniz?